Hotel dla rodzin z dziećmi

Wakacje nad morzem z Hotelem Testa.

WAKACJE NAD MORZEM

Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi

Kameralny Hotel Testa w Sopocie położony jest w sąsiedztwie piaszczystej plaży, do której droga mierzy zaledwie 55 kroków. Bliskość morza to największy atut dla rodzin z dziećmi – można się szybko dostać nad wodę, łatwo też przenieść tam potrzebne do zabawy i plażowania akcesoria, które wypożyczyć można w hotelowej recepcji. Hotel mieści się w doskonałej lokalizacji. W pobliżu znajdują się największe atrakcje Sopotu, do których nawet najmłodsi Goście dotrą piechotą. Sopockie molo, Monciak z Krzywym Domkiem, place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe wzdłuż plaży, czy Aquapark – opcja warta rozważenia nie tylko w niepogodę.

Hotel Testa - Separator gwiazdki x150

Kameralny Hotel gwarantuje spokojną atmosferę, idealną do wypoczynku całej rodziny. Nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty zostały zaprojektowane z myślą zarówno o wrażeniach estetycznych dorosłych Gości, jak i o bezpieczeństwie najmłodszych. W apartamentach dla rodzin z dziećmi Goście znajdą nowocześnie urządzone przestrzenie z pokojem dziennym wyposażonym w aneks kuchenny i osobną sypialnią dla najmłodszych (maksymalnie troje dzieci). Wspaniałe piętrowe łóżko w stylu marynarskim – z bulajami i barierkami chroniącymi przed upadkiem, bezpieczne, wygodne krzesła i kanapy, a także miękka wykładzina zapewniają bezpieczny sen oraz wyjątkową przestrzeń do zabawy. Wszystko po to, aby pobyt w Hotelu Testa był niezapomnianym wspomnieniem dla wszystkich Gości, niezależnie od wieku. Hotel udostępnia też bezpłatnie łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, wanienki i nakładki na toaletę.

Jako hotel sprzyjający dzieciom, polecamy Gościom hotelowy ogród, w którym można miło spędzić czas w otoczeniu zieleni i w cieniu drzew, co jest szczególnie ważne podczas upałów. Starsze dzieci mogą skorzystać bez opłat z wypożyczalni rowerów, a dla najmłodszych udostępniamy specjalne foteliki rowerowe.

Hotel Testa - Separator gwiazdki x150

ATRAKCJE W HOTELU TESTA

Bawialnia dla dzieci

Największą hotelową atrakcją dla dzieci jest zaprojektowana specjalnie dla nich bawialnia. Miejsce magiczne, zaaranżowane w stylu magicznego leśnego świata. Pokój zabaw z kontrolą dostępu, zlokalizowany na pierwszym piętrze został zaprojektowany tak, aby zapewnić dzieciom maksimum bezpieczeństwa oraz komfort zabawy. Ciekawe, stworzone specjalnie na potrzeby bawialni tapicerowane meble o nietypowych kształtach zachęcają do wymyślania nowych zastosowań. Miękka wykładzina pozwala na bezpieczną zabawę, a ciekawie pomalowane ściany pobudzają wyobraźnię najmłodszych. Na wyposażeniu bawialni znajdują się również zabawki, akcesoria do rysowania, książeczki oraz tablicowa ściana, na której także można dać upust twórczym pasjom. Znajduje się tu również telewizor, na którym dzieci mogą obejrzeć bajki oraz konsola do gier.

Jako hotel rodzinny Test stworzył też oazę dla rodziców. Kiedy najmłodsi szaleją w bawialni, dorośli mogą zrelaksować się w pięknej hotelowej bibliotece urządzonej w lekkim, nowoczesnym stylu klubowym. To tu rodzice mogą się zaszyć na chwilę wytchnienia: w wygodnym fotelu, przy pięknym panoramicznym oknie z widokiem na zieleń i przy fascynującej lekturze.

Hotel Testa - Separator gwiazdki x150

RESTAURACJA DOSTOSOWANA DO POTRZEB DZIECKA

Menu w restauracji Słona Woda

Również menu hotelowej restauracji Słona Woda uwzględnia potrzeby rodzin z dziećmi, oferując specjalne menu dla dzieci – dania, które uwielbiają najmłodsi, tworzone na bazie zdrowych, świeżych, lokalnych składników.

Hotel Testa - Separator gwiazdki x150

HOTEL PRZYJAZNY DZIECIOM

Wyjazd z dziećmi na wyciągnięcie ręki

Dbałość o komfortowy pobyt Gości, niezależnie od wieku, to dewiza Hotelu Testa w Sopocie. Dużą wagę przywiązujemy do zaspokojenia potrzeb najmłodszych, dlatego też jesteśmy doceniani jako hotel rodzinny, sprzyjający dzieciom.

Hotel Testa - Separator gwiazdki x150

Check Offer

Rooms

Restaurant

SPA & Wellness

Conference

Hotel Testa - Logo white x100
Hotel Testa - Słona Woda Logo white x100
Hotel Testa - Logo white x100

Hotel Testa
ul. J. Kilińskiego 11a
81-772 Sopot