SPA

WELLNESS

Zapraszamy do strefy SPA & Wellness

Zabiegi na twarz

Proponujemy wyselekcjonowaną ofertę zabiegów na twarz. W menu zabiegowym naszego SPA znajdują się zabiegi dotleniające, antyaging, witaminowe oraz nawilżające i regenerujące.

od 200 zł

/ 60min

Zabiegi na ciało

Nasza oferta SPA jest głęboko związana z Morzem Bałtyckim. Każda osoba odwiedzająca SPA Testa może wypocząć wśród szumu wody oraz zregenerować siły korzystając z zabiegów bazujących na morskich minerałach Zapraszamy na zabiegi oraz rytuały relaksujące i odżywcze na ciało z solą morską, olejami roślinnymi i algami. Zarezerwuj termin już teraz:!

od 200 zł

/ 60 min

Masaże

Wykonujemy kilka rodzajów masaży, w tym klasyczny, całego ciała oraz wyjątkowy masaż gorącymi muszlami .Zapytaj o masaż i zarezerwuj termin!

od 300

/ 90 min

Jak przygotować się do zabiegów?

01

Umów wcześniej i skonsultuj zabieg z naszym specjalistą. Przyjdź 10 min. wcześniej, zostaw odzież wierzchnią w szatni i wypełnij kartę zdrowotną. Biżuterię i przedmioty drogocenne zostaw w domu lub pokoju hotelowym. Wycisz telefon i poinformuj bliskich, że będziesz niedostępna/y.

02

Przygotuj ciało i umysł. Wcześniej zjedz lekki posiłek, a przez cały czas nawadniaj się. Jeśli zamówiłeś zabieg pielęgnacyjny, 12h przed zrób peeling skóry, a do wszystkich zabiegów depilację.

03

W gabinecie do Twojej dyspozycji jest prysznic, ręczniki, szlafrok oraz jednorazowa: bielizna i klapki. Obsługa zadba o Twój komfort. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy uwagi dotyczące zabiegu, kosmetyków, temperatury powietrza – zgłoś je możliwe najszybciej obsłudze.

04

Zrelaksuj się w SPA i odczuwaj przyjemność dbania o siebie. Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami.

SPA

Strefa SPA składa się z sauny parowej, sauny suchej, wanny jacuzzi oraz miejsca relaksu. Do dyspozycji Gości w strefie Wellness jest szatnia damska i męska, prysznice i woda mineralna, a dostęp do SPA jest wliczony w cenę pobytu w hotelu. Woda spełnia wymogi, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z dnia 2 grudnia 2015 r. Poz. 2016.)

Sauna sucha

Łaźnia parowa

Jacuzzi

Strefa relaksu

Siłownia

Hotel Testa Sopot udostępnia swoim gościom kameralną siłownię z widokiem na ogród, wyposażoną w podstawowy sprzęt do treningu siłowego i cardio. Siłownia mieści się na 1 piętrze hotelu i jest częścią hotelowej strefy SPA & Wellness.