SPA

WELLNESS

Zapraszamy do strefy SPA & Wellness

Zabiegi na twarz

Proponujemy wyselekcjonowaną ofertę zabiegów na twarz. W menu zabiegowym są zabiegi dotleniające, antyaging, witaminowe oraz nawilżające i regenerujące. Pracujemy z marką Skeyndor. Rezerwacja zabiegów: info@hoteltesta.pl lub tel. +58 717 68 50.

od 200 zł

/ 60min

Zabiegi na ciało

Skorzystaj z oferty zabiegów na ciało. Menu zabiegowe ułożyliśmy z myślą o potrzebie nawilżenia, odżywienia i zregenerowania skóry. Zapytaj o zabieg różany lub owocowy i zarezerwuj termin już teraz: +48 722 221 216.

od 200 zł

/ 60 min

Masaże

Wykonujemy kilka rodzajów masaży, w tym klasyczny, całego ciała.Zapytaj o masaż i zarezerwuj termin: +48 722 221 216.

od 200 zł

/ 60 min

Masaże2

Wykonujemy kilka rodzajów masaży, w tym klasyczny, całego ciała.Zapytaj o masaż i zarezerwuj termin: +48 722 221 216.

od 300

/ 90 min

Jak przygotować się do zabiegów?

01

Umów wcześniej i skonsultuj zabieg z naszym specjalistą. Przyjdź 10 min. wcześniej, zostaw odzież wierzchnią w szatni i wypełnij kartę zdrowotną. Biżuterię i przedmioty drogocenne zostaw w domu lub pokoju hotelowym. Wycisz telefon i poinformuj bliskich, że będziesz niedostępna/y.

02

Przygotuj ciało i umysł. Wcześniej zjedz lekki posiłek, a przez cały czas nawadniaj się. Jeśli zamówiłeś zabieg pielęgnacyjny, 12h przed zrób peeling skóry, a do wszystkich zabiegów depilację.

03

W gabinecie do Twojej dyspozycji jest prysznic, ręczniki, szlafrok oraz jednorazowa: bielizna i klapki. Obsługa zadba o Twój komfort. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy uwagi dotyczące zabiegu, kosmetyków, temperatury powietrza – zgłoś je możliwe najszybciej obsłudze.

04

Zrelaksuj się i odczuwaj przyjemność dbania o siebie. Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami.

SPA

Strefa SPA składa się z sauny parowej, sauny suchej, wanny jacuzzi oraz miejsca relaksu. Do dyspozycji Gości w strefie Wellness jest szatnia damska i męska, prysznice i woda mineralna, a dostęp do SPA jest wliczony w cenę pobytu w hotelu. Woda spełnia wymogi, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach Dz.U. z dnia 2 grudnia 2015 r. Poz. 2016.

Sauna sucha

Łaźnia parowa

Jacuzzi

Strefa relaksu

Siłownia

Hotel Testa udostępnia swoim gościom kameralną siłownię z widokiem na ogród, wyposażoną w podstawowy sprzęt do treningu siłowego i cardio. Siłownia mieści się na 1 piętrze hotelu i jest częścią hotelowej strefy wellness.