AKTUALNOŚCI

Sprawdź co się u nas dzieje

08-03-2019

Warsztaty Moc Kobiecości: joga i taniec w Hotelu Testa

Z okazji Dnia Kobiet chcielibyśmy wszystkim Paniom złożyć najlepsze życzenia. Kochajcie swoje ciało i umysł i czerpcie z życia garściami! W naszym hotelu w tym wyjątkowym dniu przyjadą do nas Panie na specjalne warsztaty: joga, taniec, oddech, masaże, sesja fotograficzna, codzienny relaks w dźwiękach mis i gongów. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tego wydarzenia. Nasza szefowa kuchni przygotowała na tę okazję specjalne menu wegetariańskie z najwyższej jakości produktów. Oczywiście do dyspozycji naszych specjalnych Gości jest strefa Wellness & SPA oraz nasza terapeutka, która może zaoferować zabiegi na twarz i ciało.

Wierzymy, że warsztaty będą wspaniałą okazją do relaksu ciała i duszy, a otoczenia naszego hotelu, pobliska natura, plaża i morze dodatkowo ukoją i wprowadzą harmonię.

12-08-2018

Kameralne przyjęcia weselne

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego i oryginalnego miejsca na niewielkie przyjęcie, zapraszamy do Hotelu Testa w Sopocie. Sala bankietowa pomieści do 35 osób w ustawieniu bankietowym (okrągłe stoły). Wyśmienita kuchnia oraz doskonała serwis zagwarantują udane przyjęcie. Do dyspozycji Państwa gości jest 17 komfortowych pokoi, restauracja, gabinet SPA, strefa wellness i siłownia.  Zapraszamy do obejrzenia sali na żywo oraz rezerwacji wolnych terminów w kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu 2019r.

 

06-08-2018

Zabiegi na twarz i ciało

Gabinet zabiegów SPA na twarz i ciało jest już w pełni gotowy na Państwa przyjęcie. Pracujemy z uznanymi markami: Skeyndor, Arosha i Kurland. Polecamy popularne zabiegi z Vit.C  i nawilżające oraz nowoczesne zabiegi dotleniające, antyaging i antycellulit. Zapraszamy na konsultację – nasza terapeutka SPA jest do Państwa dyspozycji codziennie w godz.13.00-19.00. Rezerwacji zabiegów prosimy dokonywać pod nr telefonu 58 717 68 50 lub e-mailowo info@hoteltesta.pl.

Sprawdź menu zabiegowe SPA Hotel Testa.

 

24-07-2018

Lunch w Słonej Wodzie

Restauracja Słona Woda zaprasza na menu śniadaniowe, lunchowe oraz degustację dań z karty głównej. Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy codziennie od godz.7.00 do 10.30. Lunch w godz. 13.00-15.00, karta główna od godz.15.00-21.00. Świeże, lokalne produkty, kameralne wnętrza nowej restauracji, wybór popularnych win oraz profesjonalna obsługa – idealny mix niezbędny do wakacyjnego relaksu.

23-06-2018

Wakacje, morze, słońce…Testa

Hotel Testa i Restauracja Słona Woda oficjalnie otwarte! Rezerwuj wakacje bezpośrednio na naszej stronie i ciesz się komfortowym pobytem w butikowym hotelu przy plaży.

16-06-2018

Smak Słonej Wody…

Próbujemy, smakujemy, dobieramy … Jeszcze chwila i Restauracja Słona Woda w Hotelu Testa otworzy się dla naszych Gości. Na zdjęciu śledź, a towarzystwa dotrzymują mu bób, groszek i pomidor.

20-03-2018

Wellness & SPA

Prace wykończeniowe wewnątrz hotelu trwają w najlepsze. Jednym z miejsc, które przygotowujemy dla Gości,  jest strefa Wellness & SPA z jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową oraz strefą relaksu. Najbardziej zaciekawionym tym właśnie wnętrzem udostępniamy namiastkę tego, jak będzie wyglądało. Dodamy jeszcze tylko, że za dużymi oknami widać niebo i piękną zieleń hotelowego ogrodu…

21-02-2018

Uchylamy rąbka tajemnicy

Powoli odsłaniamy wnętrza Hotelu Testa w Sopocie. Za nami pierwsza sesja zdjęciowa, w której w roli głównej wystąpił dwuosobowy standardowy pokój, położony na 1. piętrze. Wszystkie zdjęcia z tego dnia można obejrzeć w zakładce Galeria. Sesja przebiegła bardzo profesjonalnie, fotograf bardzo sprawnie operował sprzętem, posługując się aparatem cyfrowym połączonym z telefonem. Dzięki temu mógł robić zdjęcia z dowolnego miejsca, szczególnie ta technika przydaje się w łazience :). Kolejne spotkanie, po którym zaprezentujemy więcej zdjęć z Hotelu Testa już pod koniec kwietnia.