AKTUALNOŚCI

Sprawdź co się u nas dzieje

28-03-2019

Nagroda od booking.com

Bardzo się cieszymy z tej wiadomości, za rok 2018 otrzymaliśmy wyróżnienie od booking.com. Dzięki Państwu licznym recenzjom udało nam się uzyskać świetny wynik 9,4 z 10 punktowej skali ocen. Cała załoga Hotelu Testa codziennie stara się, żeby pobyt każdego Gościa przebiegał komfortowo, dlatego jest to dla nas bardzo ważne, że doceniacie Państwo nasz wysiłek. Nagroda zobowiązuje do utrzymywania wysokiego standardu i motywuje do dalszej pracy. Serdecznie dziękujemy 🙂

Zapraszamy również wszystkich naszych Gości do napisania recenzji na portalu tripadvisor.com

 

 

 

08-03-2019

Warsztaty Moc Kobiecości: joga i taniec w Hotelu Testa

Z okazji Dnia Kobiet chcielibyśmy wszystkim Paniom złożyć najlepsze życzenia. Kochajcie swoje ciało i umysł i czerpcie z życia garściami! W naszym hotelu w tym wyjątkowym dniu przyjadą do nas Panie na specjalne warsztaty: joga, taniec, oddech, masaże, sesja fotograficzna, codzienny relaks w dźwiękach mis i gongów. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tego wydarzenia. Nasza szefowa kuchni przygotowała na tę okazję specjalne menu wegetariańskie z najwyższej jakości produktów. Oczywiście do dyspozycji naszych specjalnych Gości jest strefa Wellness & SPA oraz nasza terapeutka, która może zaoferować zabiegi na twarz i ciało.

Wierzymy, że warsztaty będą wspaniałą okazją do relaksu ciała i duszy, a otoczenia naszego hotelu, pobliska natura, plaża i morze dodatkowo ukoją i wprowadzą harmonię.

12-08-2018

Kameralne przyjęcia weselne

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego i oryginalnego miejsca na niewielkie przyjęcie, zapraszamy do Hotelu Testa w Sopocie. Sala bankietowa pomieści do 35 osób w ustawieniu bankietowym (okrągłe stoły). Wyśmienita kuchnia oraz doskonała serwis zagwarantują udane przyjęcie. Do dyspozycji Państwa gości jest 17 komfortowych pokoi, restauracja, gabinet SPA, strefa wellness i siłownia.  Zapraszamy do obejrzenia sali na żywo oraz rezerwacji wolnych terminów w kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu 2019r.

 

06-08-2018

Zabiegi na twarz i ciało

Gabinet zabiegów SPA na twarz i ciało jest już w pełni gotowy na Państwa przyjęcie. Pracujemy z uznanymi markami: Skeyndor, Arosha i Kurland. Polecamy popularne zabiegi z Vit.C  i nawilżające oraz nowoczesne zabiegi dotleniające, antyaging i antycellulit. Zapraszamy na konsultację – nasza terapeutka SPA jest do Państwa dyspozycji codziennie w godz.13.00-19.00. Rezerwacji zabiegów prosimy dokonywać pod nr telefonu 58 717 68 50 lub e-mailowo info@hoteltesta.pl.

Sprawdź menu zabiegowe SPA Hotel Testa.

 

24-07-2018

Lunch w Słonej Wodzie

Restauracja Słona Woda zaprasza na menu śniadaniowe, lunchowe oraz degustację dań z karty głównej. Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy codziennie od godz.7.00 do 10.30. Lunch w godz. 13.00-15.00, karta główna od godz.15.00-21.00. Świeże, lokalne produkty, kameralne wnętrza nowej restauracji, wybór popularnych win oraz profesjonalna obsługa – idealny mix niezbędny do wakacyjnego relaksu.

23-06-2018

Wakacje, morze, słońce…Testa

Hotel Testa i Restauracja Słona Woda oficjalnie otwarte! Rezerwuj wakacje bezpośrednio na naszej stronie i ciesz się komfortowym pobytem w butikowym hotelu przy plaży.

16-06-2018

Smak Słonej Wody…

Próbujemy, smakujemy, dobieramy … Jeszcze chwila i Restauracja Słona Woda w Hotelu Testa otworzy się dla naszych Gości. Na zdjęciu śledź, a towarzystwa dotrzymują mu bób, groszek i pomidor.

20-03-2018

Wellness & SPA

Prace wykończeniowe wewnątrz hotelu trwają w najlepsze. Jednym z miejsc, które przygotowujemy dla Gości,  jest strefa Wellness & SPA z jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową oraz strefą relaksu. Najbardziej zaciekawionym tym właśnie wnętrzem udostępniamy namiastkę tego, jak będzie wyglądało. Dodamy jeszcze tylko, że za dużymi oknami widać niebo i piękną zieleń hotelowego ogrodu…